65

Szalona Miłość

ID: 1431

30 000 - 35 000 zł

4 października 2014 godz. 16:30

100 x 70

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "T.Sętowski"

Datowanie

2008

Tomasz Sętowski o swoich obrazach mówi „teatr wyobraźni”. Artystę zalicza się do twórców „realizmu magicznego”. W jego pracach znaleźć można inspiracje literaturą, baśniami, stąd typowe dla niego dziwne stwory, zwierzęta czy latające machiny, niczym wprost przeniesione z rzeczywistości onirycznej.

na odwrocie tytuł oraz podpis artysty: "Szalona Miłość / 100 x 70 cm olej płótno / Tomasz Sętowski 2008"