25

Rybacy wyciągający sieć

ID: 813

8 000 - 12 000 zł

4 października 2014 godz. 16:30

36 x 51 cm

olej/deska

Sygnatura

sygn. l. d.: "F.M.Wygrzywalski Senior"

Feliks Michał Wygrzywalski był wielkim miłośnikiem morza, stąd tematyka marynistyczna zajmuje szczególne miejsce w jego malarstwie. Obraz „Rybacy wyciągający sieć” jest przykładem tego motywu.