52

Scena rodzajowa

ID: 1033

4 000 - 6 000 zł

4 października 2014 godz. 16:30

35,5 x 45,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Ludwig Jacobsen 25"

Datowanie

1925

Obraz duńskiego malarza Ludviga Jacobsena charakteryzuje się pogodnym, nastrojowym przekazem. Scena rodzajowa z morskim pejzażem w tle przywodzi na myśl regiony południa Europy (artysta od lat 30-tych pracował na Majorce). Prezentowana praca jest ciekawym przykładem dorobku artysty, który rzadko pojawia się na polskim rynku antykwarycznym.