Dama z apaszką
25 000 - 35 000 zł
4 października 2014 godz. 16:30
25 000 - 35 000 zł
83 x 65,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Rubczak"
Portrety w malarstwie Jana Rubczaka pojawiały się sporadycznie. „Damę z apaszką” można więc traktować jako pracę unikalną. Wśród znanych portretów olejnych tego malarza znajduje się np. wizerunek Lucjana Rydla.