48

Dama z apaszką

ID: 936

25 000 - 35 000 zł

4 października 2014 godz. 16:30

83 x 65,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "Rubczak"

Portrety w malarstwie Jana Rubczaka pojawiały się sporadycznie. „Damę z apaszką” można więc traktować jako pracę unikalną. Wśród znanych portretów olejnych tego malarza znajduje się np. wizerunek Lucjana Rydla.