48

Dama z apaszką

ID: 936

25 000 - 35 000 zł

4 października 2014 godz. 16:30

83 x 65,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "Rubczak"

Portrety w malarstwie Jana Rubczaka pojawiały się sporadycznie. „Damę z apaszką” można więc traktować jako pracę unikalną. Wśród znanych portretów olejnych tego malarza znajduje się np. wizerunek Lucjana Rydla.

16

Pejzaż górski

Cena wylicytowana: 2 200 zł
31

Pejzaż górski

Cena wylicytowana: 18 000 zł
36

Żaglówki

Cena wylicytowana: 3 000 zł
41

Portret

Cena wylicytowana: 7 000 zł
54

Cena wylicytowana: 2 200 zł
59

Autoportret

Cena wylicytowana: 120 000 zł
62

Podwórko

Cena wylicytowana: 12 000 zł
66

Obszar 148

Cena wylicytowana: 60 000 zł
67

S-IV, 1970

Cena wylicytowana: 7 000 zł
71

Relief

Cena wylicytowana: 20 000 zł
75

Akt

Cena wylicytowana: 4 500 zł
79

Pierwszy ból

Cena wylicytowana: 15 000 zł