TECHNIKA
Wszystkie
olej/płótno
olej/deska
akryl/sklejka
pastel/papier
fotografia czarno-biała
akryl, collage, technika własna
akryl, drewno (sklejka), ołówek, lustro
akryl, drewno, dykta
akryl, drewno, ołówek
akryl, drewno/płyta
akryl, farby fluorescencyjne/płótno
akryl, materiał (chusta ludowa)
akryl, metal
akryl, neon/płótno
akryl, olej, technika autorska/płótno
akryl, olej/płótno
akryl, ołówek/deska
akryl, ołówek/drewno
akryl, ołówek/płyta
akryl, płótno naklejone na płytę
akryl, płyta MDF
akryl, sklejka, płyta MDF
akryl, sklejka, technika mieszana
akryl, sklejka, znalezione przedmioty, układ dźwiękowy, elementy elektryczne
akryl, szpilki/płótno
akryl, technika mieszana/płótno
akryl, technika własna/płótno
akryl, tektura/płyta
akryl, tynk akrylowy/sklejka
akryl/ płótno naklejone na tekturę
akryl/ płyta, znalezione przedmioty
akryl/ sklejka, detektor ruchu, mp3, znalezione przedmioty
akryl/ sklejka, płyta MDF
akryl/deska
akryl/drewno
akryl/karton
akryl/metal
akryl/papier
akryl/płótno
akryl/płótno naklejone na deskę
akryl/płótno, deska
akryl/płyta
akryl/płyta pilśniowa
akryl/tektura
akwaforta
akwaforta ręcznie podkolorowana, sucha igła, złoty pyłek/papier Arches
akwaforta ręcznie podkolorowana, złoty pyłek/japoński papier czerpany
akwaforta, mezzotinta, sucha igła
akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl
akwaforta, ręcznie pokolorowana szablonem, typografia/papier bawełniany Arches
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier
akwarela, długopis, tusz/papier
akwarela, długopis/papier
akwarela, gwasz, ołówek/papier
akwarela, gwasz, tusz/papier
akwarela, gwasz/karton
akwarela, gwasz/papier
akwarela, gwasz/papier milimetrowy
akwarela, gwasz/tektura
akwarela, kredka/papier
akwarela, kredka/papier
akwarela, ołówek, długopis/papier
akwarela, ołówek, tusz/papier
akwarela, ołówek/karton
akwarela, ołówek/papier
akwarela, piórko, tusz/papier
akwarela, pióro/papier
akwarela, tempera, akryl/papier
akwarela, tempera/papier
akwarela, tusz, ołówek/karton
akwarela, tusz, piórko/papier
akwarela, tusz, technika mieszana/papier
akwarela, tusz/papier
akwarela/karton
akwarela/papier
akwarela/papier milimetrowy
akwarela/tektura
akwatinta barwna
asamblaż
atrament/papier
ceramika glazurowana
cienkopis, flamaster, długopis/papier
cienkopis/papier
czarna kredka/papier
czarny metal
czarny pisak, biała płyta
drewno
drewno, polichromia akrylowa
druk pigmentowy/płótno Hahnemühle
druk/ papier
drzeworyty barwne (100 sztuk)/papier welinowy
długopis niebieski/papier
długopis, tusz/papier
długopis/papier
farba ftalowa, akryl/płótno
farby naszkliwne, „farba złota”/szkło
flamaster, ołówek/papier
flamaster/papier
fotografia
fotografia barwna
fotografia barwna, papier/płyta
fotografia czarno-biała, odbitka żelatynowo-srebrowa
fotografia czarno-biała/papier Baryta MONO 290
fotografia na blasze
fotografia, technika własna/płótno
giclée/papier
granit
gwasz na podrysowaniu długopisem/papier
gwasz na podrysowaniu ołówkiem/karton
gwasz na podrysowaniu ołówkiem/papier
gwasz, akwarela, ołówek/karton
gwasz, akwarela, ołówek/papier
gwasz, akwarela, tusz, czarny pisak
gwasz, akwarela, tusz, szablon/papier
gwasz, akwarela/papier
gwasz, flamaster/papier
gwasz, kredka, cienkopis/papier
gwasz, kredka, długopis, ołówek/papier
gwasz, kredka, flamaster/papier
gwasz, kredka/papier
gwasz, olej/papier
gwasz, ołówek/karton
gwasz, ołówek/papier
gwasz, technika mieszana/papier
gwasz, tusz chiński lawowany/ papier
gwasz, tusz, ołówek/ papier
gwasz, tusz/papier
gwasz, tusz/papier milimetrowy
gwasz, tusz/tektura
gwasz/ karton czarny
gwasz/karton
gwasz/papier
gwasz/papier milimetrowy
gwasz/tektura
inkografia/papier
kolaż, olej/płótno
kolaż, rysunek/papier
kolaż, technika mieszana/płótno
konstrukcja drewniana, płótno na sklejce, akryl
kredka, akwarela/papier
kredka, ołówek/papier
kredka, pastel/papier
kredka, pióro/papier
kredka, technika mieszana/papier
kredka/papier
linoryt/papier
litografia
litografia barwna
litografia barwna, kredka litograficzna
litografia barwna/papier bawełniany Arches
litografia czarno-biała
litografia, gwasz/japoński papier czerpany
litografia, papier ze znakiem wodnym
litografia/papier
materiał, gąbka, spawana konstrukcja z drutów, świecące diody w oczach oraz czujnik ruchu
metal
miękki werniks, akwaforta barwna/papier
monotypia
monotypia/papier
monotypia/tektura
obiekt
obiekt przestrzenny, olej, technika własna, mieszana, znalezione przedmioty, elementy elektryczne, sklejka
obraz chemiczny, technika własna, emulsja światłoczuła, papier fotograficzny, szkło, drewno
odlew z żywicy z elementami metalowymi i drewnianymi, polichromowany
odprysk, akwatinta
odręcznie opisane na stronach tytułowych, pismo maszynowe, autorskie ilustracje
offset
offset, technika własna/szablon
offset/ płótno, deska
offset/papier
offset/szablon
olej, akryl/płótno
olej, drewno/sklejka
olej, gwasz, technika mieszana/papier
olej, gwasz/papier
olej, gwasz/tektura
olej, kolaż, technika mieszana/płótno
olej, kolaż/płyta
olej, kredka/płótno
olej, materiał
olej, metal, deska
olej, metal/deska
olej, płótno poliester?
olej, płótno, znalezione przedmioty, elementy elektryczne
olej, sklejka, miedziana oprawa w formie gólaskiej spinki o kształcie parzenicy
olej, technika mieszana, drewno, płótno
olej, technika mieszana, kolaż/płótno naklejone na płytę
olej, technika własna/płótno
olej, technika własna/sklejka
olej, tekstylia, drewno, płótno
olej/ kolaż, płótno
olej/papier
olej/papier naklejony na płótno
olej/pianka lateksowa
olej/płótno lniane
olej/płótno na płycie
olej/płótno, deska
olej/płyta
olej/płyta pilśniowa
olej/sklejka
olej/tektura
ołów, technika własna/deska
ołówek, akwarela/papier
ołówek, długopis/papier
ołówek, gwasz, długopis/papier
ołówek, gwasz/papier
ołówek, kredka, akwarela/papier
ołówek, kredka/papier
ołówek, pastel?/papier
ołówek, tusz, kredka/karton
ołówek/kalka techniczna
ołówek/karton
ołówek/papier (kalka techniczna)
ołówek/papier (okładka brulionu)
ołówek/papier (strona z czasopisma „Przegląd Artystyczny” Nr 3-4)
ołówek/papier (strona z magazynu Wydawnictwo „Przegląd Artystyczny” Nr 3-4)
ołówek/pergamin
ołówek/tektura?, papier
piórko, gwasz/papier
piórko, tusz/papier
piórko/papier
pióro, ołówek/karton
plakat
płótno, olej, płótno naklejone
płyta laminowana ryta, sklejka
relief
relief, masa cementowa, akryl/ płyta pilśniowa
relief, technika własna
relief/ płyta, tektura
różowy długopis/papier
serigrafia
serigrafia barwna
serigrafia barwna/papier
spray, szablon/karton
srebrny marker olejowy/papier
sucha igła, litografia barwna
szkło akrylowe (pleksi)
szkło, podstawa drewniana, metalowe uchwyty
technika asamblażu/płyta
technika fotograficzna
technika graficzna
technika graficzna/papier
technika mieszana
technika mieszana (akwarela, gwasz, tusz)/papier
technika mieszana (ołówek, tusz, kredka)/papier
technika mieszana (tusz, akwarela, kolaż)/papier
technika mieszana, akryl/karton
technika mieszana, akryl/papier
technika mieszana, akryl/płótno
technika mieszana, akwarela, gwasz/papier
technika mieszana, akwarela, tempera, akryl/papier
technika mieszana, akwarela, tempera, akryl/tektura
technika mieszana, akwarela, tusz/papier
technika mieszana, autorska, pigmenty, żywica epoksydowa
technika mieszana, emalia, akryl/płyta
technika mieszana, fototechnologia, akryl, szkło akrylowe
technika mieszana, gwasz/papier
technika mieszana, kolaż
technika mieszana, kolaż/papier
technika mieszana, olej/płótno
technika mieszana, olej?, akwarela/papier
technika mieszana, ołówek, akwarela, kredka/papier
technika mieszana, papier
technika mieszana, piórko, flamaster, kalka techniczna/papier
technika mieszana, płótno
technika mieszana, serigrafia
technika mieszana, tempera/papier
technika mieszana, tusz, akwarela/papier
technika mieszana, tusz, ołówek, papier
technika mieszana, tusz, ołówek/papier
technika mieszana, tusz/papier
technika mieszana, tusz/tektura
technika mieszana, wosk/płótno
technika mieszana/ tektura naklejona na sklejkę
technika mieszana/drewno
technika mieszana/karton
technika mieszana/papier
technika mieszana/papier czarny
technika mieszana/płótno
technika mieszana/płótno naklejone na tekturę
technika mieszana/płyta
technika mieszana/tektura
technika własna
technika własna, akryl, płyta
technika własna, akryl/płótno naklejone na tekturę
technika własna, akryl/tektura
technika własna, deska
technika własna, druk/papier
technika własna, gwasz, tusz/papier
technika własna, gwasz/papier (fakturowany)
technika własna, kolaż, sklejka
technika własna, mieszana, olej, sklejka, znalezione przedmioty, elementy elektryczne
technika własna, mieszana, różne przedmioty, wykładzina/płyta
technika własna, mieszana/drewno
technika własna, olej/płótno
technika własna, szablon
technika własna/ papier
technika własna/karton
technika własna/pianka
technika własna/płótno
technika własna/sklejka
technika własna/szablon
tempera, tusz, ołówek/papier
tempera/deska
tempera/papier
tkanina barwna, olej/sklejka, znalezione przedmioty, elementy elektryczne
tkanina barwna, sklejka, znalezione przedmioty, elementy elektryczne
tkanina, znalezione przedmioty, elementy elektryczne
tusz chiński lawowany/papier
tusz lawowany, gwasz/papier
tusz lawowany, technika własna/papier
tusz lawowany/papier
tusz, atrament/papier
tusz, długopis, akwarela/papier
tusz, długopis?/papier
tusz, gesso/płótno
tusz, gwasz/papier
tusz, isograph/płótno
tusz, kredka/papier
tusz, ołówek/papier
tusz, technika mieszana/papier
tusz/papier
tusz/papier czerpany
tusz/płótno
tusz?/papier
tworzywo sztuczne, pilśnia
węgiel, kredka/papier
węgiel, sangwina/papier
węgiel/papier
wydruk na dibondzie, akryl
wydruk pigmentowy/papier
zielony tusz/papier