Abstrakcja
Gruchot Heinz (1918-1994)
ID: 2939
115 x 115 cm
akryl/płótno
Datowanie
1983
napis na blejtramie: "GRUCHOT 21 / 4 / 83"
Kompozycje artysty zaskakują surowością. Minimalizm środków, podstawowe kolory, proste geometryczne figury - nadają całości ascetyczny wymiar.