Jesienny zmierzch, 1974

ID: 7395

Proweniencja

75 x 60 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "JESIENNY / ZMIERZCH" / ANDRZEJ URBANOWICZ 1974"

Datowanie

1974