Jesienny zmierzch, 1974
Urbanowicz Andrzej (1938-2011)
ID: 7395
75 x 60 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "JESIENNY / ZMIERZCH" / ANDRZEJ URBANOWICZ 1974"
Datowanie
1974
Proweniencja