65,5 x 81 cm
olej/płótno
"Jacek Sienicki. Obrazy i prace na papierze / Paintings & works on paper", Herzyk Gallery, Kraków 2009.
Datowanie
1976
Proweniencja
- zakup w Galerii na Zapiecku, Warszawa; - kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
- sygn., dat. i opisany: "JACEK / SIENICKI / KAZIMIERZ / II / 76";
- pieczątka [nieczytelna];
- nalepka: "Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author: Jacek Sienicki / Title: Kazimierz nad Wisla Yr. 1979 (?) / Dim. 82 x 66 Media: olej na plotnie / Origin: Galeria na Zapiecku Warszawa"