Kazimierz nad Wisłą, 1976

ID: 6533

9 000 zł

Proweniencja

- zakup w Galerii na Zapiecku, Warszawa; - kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

65,5 x 81 cm

olej/płótno

"Jacek Sienicki. Obrazy i prace na papierze / Paintings & works on paper", Herzyk Gallery, Kraków 2009.

Datowanie

1976

- sygn., dat. i opisany: "JACEK / SIENICKI / KAZIMIERZ / II / 76";
- pieczątka [nieczytelna];
- nalepka: "Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author: Jacek Sienicki / Title: Kazimierz nad Wisla   Yr.  1979 (?)  /  Dim. 82 x 66   Media: olej na plotnie  /  Origin: Galeria na Zapiecku Warszawa"