From the Drumheller Series
Łuczaj Wiesław (1960-)
ID: 2046
33 x 46 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "UP / WIESŁAW ŁUCZAJ, FROM THE „DRUMHELLER” SERIES- / ACRYLIC, 46 X 33 CM. 1993 -17/2/89"
Datowanie
1993
Proweniencja