From the Drumheller Series

ID: 2046

3 000 zł

Proweniencja

33 x 46 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "UP / WIESŁAW ŁUCZAJ, FROM THE „DRUMHELLER” SERIES- / ACRYLIC, 46 X 33 CM. 1993 -17/2/89"

Datowanie

1993