Czarne pudło - tryptyk, 1984

ID: 7415

Proweniencja

111 x 180 cm (całość)

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i opisany na odwrocie: "1 / ↑ / TOMASZ TATAR / 1984 CZYK / "CZARNE PUDŁO""

Datowanie

1984

- rysunek z instrukcją montażu;

- opisany: "2 / CZARNE / PUDŁO / ↑";

- opisany: "↑ / 3 / CZARNE PUDŁO";

- na blejtramach pieczęcie: "KOLEKCJA FIBAK / MONTE CARLO"

wymiary poszczególnych części:

1) 120 x 60 cm;

2) 120 x 50 cm;

3) 59 x 59 cm