111 x 180 cm (całość)
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i opisany na odwrocie: "1 / ↑ / TOMASZ TATAR / 1984 CZYK / "CZARNE PUDŁO""
Datowanie
1984
Proweniencja
- rysunek z instrukcją montażu;
- opisany: "2 / CZARNE / PUDŁO / ↑";
- opisany: "↑ / 3 / CZARNE PUDŁO";
- na blejtramach pieczęcie: "KOLEKCJA FIBAK / MONTE CARLO"
wymiary poszczególnych części:
1) 120 x 60 cm;
2) 120 x 50 cm;
3) 59 x 59 cm