Pole dyskretnych zmian barwnych 2f, 2018

ID: 6570

12 000 zł

Proweniencja

zakup od artysty

120 x 120 cm

druk pigmentowy/płótno Hahnemühle

"Jan Pamuła. Pionier sztuki komputerowej w Polsce", pod red. Beaty Gawrońskiej-Oramus, Muzeum Sztuki w Ołomuńcu, 2020.

Datowanie

2018

-  sygn., dat. i opisany l. g.: "JAN PAMUŁA / POLE DYSKRETNYCH ZMIAN BARWNYCH 2f / 2018 / Egz. 1"
- na krośnie: hologram z certyfikatem jakości i numerem

Praca posiada certyfikat autentyczności podpisany przez autora.