Projekt, 1991
Dłużniewski Andrzej (1939-2012)
ID: 5744
98,5 x 98 cm w świetle ramy
technika własna, mieszana, różne przedmioty, wykładzina/płyta
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PROJEKT: FAHNER HOHEN ERFUR / ANDRZEJ DŁUŻNIEWSKI / 1991"
Datowanie
1991
na odwrocie napisy (białą kredką)
Proweniencja