Bez tytułu
Krajewski (Andre de Krayewski) Andrzej (1933-2018)
ID: 6137
22 x 22 cm w św. p-p.
kredka, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. g.: "KRAYEWSKI" (flamastrem)
Proweniencja