Twarze
Chia Sandro (1946-)
ID: 5125
117 x 173,5 cm w świetle ramy (arkusz)
akwatinta barwna
Sygnatura
sygn. p. d. (kredką)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza l. d.: "25/50";
na odwrocie nalepka galeryjna