Dzienniki 198, 2000

ID: 6834

3 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

32,2 x 23 cm

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIKI / 198 [wpisane w okrąg] - MAREK / 13 III - 27 III / 2000"

Datowanie

2000