16

Pejzaż górski

ID: 755

2 700 - 3 500 zł

4 października 2014 godz. 16:30

34 x 49 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "K. Piątkiewicz"

„Pejzaż górski” autorstwa Karola Piątkiewicza, ucznia takich wybitnych artystów jak Józef Mehoffer czy Konstanty Laszczka, zwraca uwagę kolorystyką, która dobitnie oddaje zimową scenerię. Jest interesującą, dekoracyjną pracą tego malarza.

31

Pejzaż górski

Cena wylicytowana: 18 000 zł
36

Żaglówki

Cena wylicytowana: 3 000 zł
41

Portret

Cena wylicytowana: 7 000 zł
54

Cena wylicytowana: 2 200 zł
59

Autoportret

Cena wylicytowana: 120 000 zł
62

Podwórko

Cena wylicytowana: 12 000 zł
66

Obszar 148

Cena wylicytowana: 60 000 zł
67

S-IV, 1970

Cena wylicytowana: 7 000 zł
71

Relief

Cena wylicytowana: 20 000 zł
75

Akt

Cena wylicytowana: 4 500 zł
79

Pierwszy ból

Cena wylicytowana: 15 000 zł