Pejzaż górski
2 700 - 3 500 zł
4 października 2014 godz. 16:30
2 700 - 3 500 zł
34 x 49 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "K. Piątkiewicz"
„Pejzaż górski” autorstwa Karola Piątkiewicza, ucznia takich wybitnych artystów jak Józef Mehoffer czy Konstanty Laszczka, zwraca uwagę kolorystyką, która dobitnie oddaje zimową scenerię. Jest interesującą, dekoracyjną pracą tego malarza.