16

Pejzaż górski

ID: 755

2 700 - 3 500 zł

4 października 2014 godz. 16:30

34 x 49 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "K. Piątkiewicz"

„Pejzaż górski” autorstwa Karola Piątkiewicza, ucznia takich wybitnych artystów jak Józef Mehoffer czy Konstanty Laszczka, zwraca uwagę kolorystyką, która dobitnie oddaje zimową scenerię. Jest interesującą, dekoracyjną pracą tego malarza.