26

Ogród

ID: 817

9 000 - 11 000 zł

4 października 2014 godz. 16:30

69 x 90 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Juretko / 37"

Datowanie

1937

Zygbert Juretko "Ogród"