Ogród
9 000 - 11 000 zł
4 października 2014 godz. 16:30
9 000 - 11 000 zł
69 x 90 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Juretko / 37"
Datowanie
1937
Zygbert Juretko "Ogród"