Martwa natura
2 500 - 3 000 zł
4 października 2014 godz. 16:30
2 500 - 3 000 zł
28,5 x 53 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "S. Dąbrowski 1932"
Datowanie
1932
Przedwojenny obraz Stanisława Dąbrowskiego zwraca uwagę ciemną kolorystyką i malarskim dopracowaniem. Jest wartym uwagi przykładem martwej natury w twórczości artysty.