57

Pejzaż nadwodny z kaczkami

ID: 1663

22 000 - 25 000 zł

4 października 2014 godz. 16:30

10,5 x 15,3 cm

olej/płótno naklejone na deskę

Sygnatura

sygn. p. d.: "A. v Świeszewski"

„Pejzaż nadwodny z kaczkami” pochodzi z lat 80. XIX wieku. Wieczorne niebo, przesycone barwami zachodzącego słońca i niewielkie oczko wodne z pływającymi kaczkami stanowią intersujący, nastrojowy pejzaż w dorobku artystycznym Aleksandra Świeszewskiego.