Szczury
8 000–10 000 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
8 000–10 000 zł
100 x 100,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. g.: "SROKA 1987"; sygn. i opisany na krośnie: "JACEK SROKA / SZCZURY / [adres artysty]"
Datowanie
1987
Proweniencja: