60

Szczury

ID: 1527

8 000–10 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

100 x 100,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. g.: "SROKA 1987"; sygn. i opisany na krośnie: "JACEK SROKA / SZCZURY / [adres artysty]"

Datowanie

1987

Proweniencja: