1 500–2 500 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
1 500–2 500 zł
53,7 x 61,8 cm
tusz, gwasz/papier
Datowanie
1983
Proweniencja: