63

KO MARY

ID: 1538

5 000–8 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

30 x 42 cm

olej/płyta

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "KO MARY / 2016 / Andrzej Żygadło"

„Zapis”, wystawa indywidualna, Salon Wystawowy Marchand Desa Unicum, Warszawa, 22 grudzień 2016 – 31 styczeń 2017.

Datowanie

2016

Proweniencja: