62

Rebeka

ID: 1534

9 000 - 18 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

81 x 65 cm

olej/płótno

Datowanie

1964

opisany na krośnie: JERZY SKĄPSKI KRAKÓW / »Rebeka« ol. 1964 81 x 65

Proweniencja: