Przegięcie
12 000 - 19 000 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
12 000 - 19 000 zł
120 x 160 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PRZEGIĘCIE / – NORMAN 2014"
"Norman Leto. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016.
"Norman Leto. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą", Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016, s. 155 (il. barwna).
Datowanie
2014
Proweniencja: