16

Wnętrze salonu

ID: 1383

5 000 - 7 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

29,7 x 45,2 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. l. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"

Proweniencja:

Stan konserwatorski: spękania malatury