25

Portret kobiety

ID: 1449

22 000 - 27 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

63 x 45,2 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Antoni Michalak / 1939"

Datowanie

1939

Proweniencja: