Portret kobiety
22 000 - 27 000 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
22 000 - 27 000 zł
63 x 45,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Antoni Michalak / 1939"
Datowanie
1939
Proweniencja: