Baca
3 000 - 4 000 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
3 000 - 4 000 zł
33 x 22,7 cm w świetle ramy
pastel/karton
Sygnatura
sygn. l. d.: "St. Górski"
Proweniencja: