67

Quantinum MC

ID: 1548

12 000 - 18 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

100,5 x 100,5 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "JAREMI PICZ / QUANTINUM MC / 100 x 100 / AKRYLIC / 2019 / Jaremi Picz"

Datowanie

2019