10

Widok na prezbiterium kościoła Najświętszej Marii Panny w Krakowie

ID: 1367

5 000 - 7 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

45 x 37 cm w św. p-p.

autolitografia

Sygnatura

sygn. p. d.: "LWyczół 1927" (czarną kredką)

Proweniencja:

napis l. d.: Tusz kreda (czarną kredką)