Zapis
2 000–4 000 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
2 000–4 000 zł
37 x 55,8 cm w świetle ramy (arkusz); 24,7 x 35,5 cm (odcisk płyty)
technika mieszana graficzna/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati-Haubenstock 71"
Datowanie
1971
oznaczenie edycji l. d.: I/XX
Proweniencja: