31

Mąż – projekt kostiumu

ID: 1463

5 000 - 7 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

33,3 x 23,3 cm w św. p-p.

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. l. d.: "T Kantor"

Wybitny reformator polskiego teatru powojennego przez kilkadziesiąt lat zajmował się projektami scenografii i kostiumów teatralnych dla teatrów zawodowych. W oferowanej pracy można zauważyć swobodne i zdecydowane pociągnięcia farby, kreatywność, ekspresję twórczą. Szkice kostiumów pozostają cennym historycznym zapisem aktywności artysty.

napis p. d.: mąż

Proweniencja: