Mąż – projekt kostiumu
5 000 - 7 000 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
5 000 - 7 000 zł
33,3 x 23,3 cm w św. p-p.
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "T Kantor"
Wybitny reformator polskiego teatru powojennego przez kilkadziesiąt lat zajmował się projektami scenografii i kostiumów teatralnych dla teatrów zawodowych. W oferowanej pracy można zauważyć swobodne i zdecydowane pociągnięcia farby, kreatywność, ekspresję twórczą. Szkice kostiumów pozostają cennym historycznym zapisem aktywności artysty.
napis p. d.: mąż
Proweniencja: