21

Zimowe roztopy

ID: 1397

4 000 - 6 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

48,8 x 68,8 cm w świetle ramy

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Stefan Filipkiewicz"

Proweniencja: