15

Dworek

ID: 1381

4 000 - 5 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

13,5 x 17,6 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: B. "RYCHTER-JANOWSKA."

Proweniencja: