39

Kompozycja kolorowa

ID: 1479

25 000 - 30 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

50,2 x 50,2 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "L. Tarasewicz 2007 / 50 x 50"

Datowanie

2007

Proweniencja: