43

Podwójne koła

ID: 1493

5 000–7 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

41 x 21,5 cm

technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"

Datowanie

1962

Proweniencja: