61

Przed zmrokiem

ID: 1531

3 000 - 5 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

45 x 32,5 cm w świetle ramy

akryl/płyta

Sygnatura

sygn. p. d.: "tukan / 0,1"

Proweniencja:

Obraz wystawiany i reprodukowany:

Eugeniusz Tukan-Wolski – malarstwo, Connaisseur Salon Dzieł Sztuki, Galeria Sztuki Raven, Kraków 2019, s. 16 (il. barwna).