65

Noc dzień noc

ID: 1544

1 800–2 300 zł

24 października 2019 godz. 19:30

49,5 x 32,7 cm (odcisk płyty); ok. 67 x 47,3 cm (arkusz)

akwaforta, sucha igła

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVIII / XXI" (ołówkiem)

Datowanie

2018

oznaczenie egzemplarza l. d.: 7/100 (ołówkiem);

napis u dołu: NOC DZIEŃ NOC (ołówkiem)