Noc dzień noc
1 800–2 300 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
1 800–2 300 zł
49,5 x 32,7 cm (odcisk płyty); ok. 67 x 47,3 cm (arkusz)
akwaforta, sucha igła
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "KACPER BOŻEK XVIII / XXI" (ołówkiem)
Datowanie
2018
oznaczenie egzemplarza l. d.: 7/100 (ołówkiem);
napis u dołu: NOC DZIEŃ NOC (ołówkiem)