24

Martwa natura z cytrynami

ID: 793

23 000 - 28 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

Proweniencja

28 x 45 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: a. "karpiński"

Namalowana szerokimi pociągnięciami pędzla ekspresyjna kompozycja powstała około 1910 roku. Karpiński postawił na mocny akcent kolorystyczny i stonowane tło. To połączenie dało plastyczne i nietuzinkowe ujęcie tematu. Wśród popularnych martwych natur z kwiatami, oferowany obraz wyróżnia się oryginalnym motywem przewodnim.