68

Invictus, z cyklu: Czarno na białym

ID: 1479

10 000 - 12 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

180 x 180 cm

tusz/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. w kompozycji obrazu u dołu: KRAKÓW 06.07.2019 ROK BARBARA WRONISZEWSKA.

Datowanie

2019

Malarstwo Barbary Wroniszewskiej jak sama mówi „to prosty zachwyt nad istnieniem… umiłowanie życia takiego jakie jest…w mojej sztuce istotne jest tu i teraz, jest to punkt w którym buduje się przeszłość i przyszłość. Moje istnienie jak każde oparte jest na uczuciach, emocjach wplecionych w dynamikę czasu.” Swoją sztukę opiera na dwóch filarach -prawdzie i wolności- które według artystki są podstawą każdego dzieła. Mottem Barbary Wroniszewskiej są słowa Marca Chagalla… „wszystko w sztuce powinno być zgodne z pulsowaniem naszej krwi z całą naszą istotą,  nawet nieświadomą.