68

Invictus, z cyklu: Czarno na białym

ID: 1479

10 000 - 12 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

180 x 180 cm

tusz/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. w kompozycji obrazu u dołu: KRAKÓW 06.07.2019 ROK BARBARA WRONISZEWSKA.

Datowanie

2019

Malarstwo Barbary Wroniszewskiej jak sama mówi „to prosty zachwyt nad istnieniem… umiłowanie życia takiego jakie jest…w mojej sztuce istotne jest tu i teraz, jest to punkt w którym buduje się przeszłość i przyszłość. Moje istnienie jak każde oparte jest na uczuciach, emocjach wplecionych w dynamikę czasu.” Swoją sztukę opiera na dwóch filarach -prawdzie i wolności- które według artystki są podstawą każdego dzieła. Mottem Barbary Wroniszewskiej są słowa Marca Chagalla… „wszystko w sztuce powinno być zgodne z pulsowaniem naszej krwi z całą naszą istotą,  nawet nieświadomą.

Wizja Napoleona

Cena wylicytowana: 22 000 zł
6

Mężczyźni

Cena wylicytowana: 9 500 zł
8

Lwów nocą

Cena wylicytowana: 9 000 zł
17

Żółte róże

Cena wylicytowana: 8 500 zł
18

Nad Sekwaną

Cena wylicytowana: 4 500 zł
20

Cena wylicytowana: 5 000 zł
21

Zimowe roztopy

Cena wylicytowana: 3 000 zł
22

Nad morzem

Cena wylicytowana: 2 900 zł
27

Dziewczynka z motylem

Cena wylicytowana: 350 000 zł
28

Akt

Cena wylicytowana: 90 000 zł
29

Arka

Cena wylicytowana: 60 000 zł
30

Pejzaż z lokomotywą – praca dwustronna

Cena wylicytowana: 130 000 zł
34

Przemyśl

Cena wylicytowana: 27 000 zł
35

Mandylion

Cena wylicytowana: 20 000 zł
38

Zapis

Cena wylicytowana: 17 000 zł
40

Urojenie 5

Cena wylicytowana: 8 000 zł
42

Asymetria 110

Cena wylicytowana: 21 000 zł
43

Podwójne koła

Cena wylicytowana: 4 000 zł
50

Teofan

Cena wylicytowana: 2 500 zł
56

Kissing Tears Away

Cena wylicytowana: 11 000 zł
57

Okno

Cena wylicytowana: 12 000 zł
60

Szczury

Cena wylicytowana: 5 000 zł
62

Rebeka

Cena wylicytowana: 23 000 zł
63

KO MARY

Cena wylicytowana: 6 000 zł
65

Noc dzień noc

Cena wylicytowana: 1 500 zł
66

Przegięcie

Cena wylicytowana: 14 000 zł