23

Tęsknota

ID: 1401

16 000 - 20 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

47,7 x 67,5 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "F. M. Wygrzywalski"

Proweniencja: