Myśliwi przy ognisku

ID: 416

20 000 - 30 000 zł

24 października 2019 godz. 19:30

105,5 x 136,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J. N. Rauch. Moscou 1840"

Datowanie

1840

Proweniencja: