Rybak naprawiający sieci - z teki ukraińskiej
5 000 - 7 000 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
5 000 - 7 000 zł
31,3 x 42 cm w św. p-p.
litografia/papier
Sygnatura
sygn p. d.: "LWycz"
"Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego", Galeria Dyląg, Kraków, czerwiec–lipiec 2018.
"Leon Wyczółkowski. Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego", Galeria Dyląg, Kraków, czerwiec–lipiec 2018, s. 15.
Datowanie
1912
Praca po konserwacji.
Proweniencja:
kolekcja Włodzimierza Kaweckiego