Z cyklu: Dużo hałasu o Szekspira (Szekspir II), 1970/71 Henryk VIII
4 000 - 5 000 zł
24 października 2019 godz. 19:30
Eröffnung. Otwarcie. Opening. Serigrafie i teksty 1974–1983 – teka 75 serigrafii
Golden Mountains, 2019, z cyklu: I still need your love after all that I’ve done
4 000 - 5 000 zł
ok. 17,5 x 12,5 cm (odcisk płyty), ok. 20,8 x 15 cm w św. p-p. (arkusz)
sucha igła barwna/papier czerpany BFK Rives
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
Albert Field: s. 65, nr 71–1, E.; Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; I: s. 182, nr 395.
Datowanie
1970/71
oznaczenie egzemplarza l. d.: E.A. (ołówkiem)
Proweniencja:
Wydawca:
EGI/Ateliers Rigal