Zimowy pejzaż leśny
4 000 - 6 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
4 000 - 6 000 zł
33,5 x 48 cm w świetle ramy
olej/płyta
Sygnatura
sygn. l. d.: "WIKTOR KORECKI"
Proweniencja
na odwrocie oprawy pieczęć zakładu ramiarskiego