Sosna nad brzegiem morza, 1924
10 000 - 15 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
10 000 - 15 000 zł
71 x 54,5 cm w świetle ramy
akwarela, pastel/papier naklejony na tekturę
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "ST. GAŁEK / 1924"
Datowanie
1924
Proweniencja