Góral nad Morskim Okiem
4 000 - 6 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
4 000 - 6 000 zł
45 x 61 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "St. Górski"
Proweniencja