23

Gniazdo bocianie, 1916

ID: 6027

18 000 zł

18 000 - 20 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

21,5 x 18 cm w św. p-p.

olej/dykta?

Sygnatura

sygn. l. d.: "Henryk Szczyglińki"

Datowanie

1916

- opisany (częściowo czytelnie): "Bocianie / 1916 r / Henryk Szczygliński";

- nalepka ręcznie wypełniona (częściowo czytelna): "Autor Szczygliński-Henryk / Gniazdo bocianie Rodzaj dzieła olejny / Data nadesłania 27/V 1916";

- nalepka z odręcznym napisem: "Henryk Szczygliński";

- fragmenty nalepek z odręcznymi napisami (nieczytelne)

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rezerwacja
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
15

Michał Wołodyjowski na stepie

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł