Kwiaty w wazonie i owoce
3 000 - 4 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
3 000 - 4 000 zł
61 x 40,5 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "aneri"
Proweniencja