Głowa młodej dziewczyny z grzywką, 1911-1912 (odlew pośmiertny, 1998)

ID: 5977

50 000 - 70 000 zł

1 czerwca 2023 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

wys. 47 cm

brąz

Sygnatura

sygn. u dołu: "Modigliani"

Datowanie

1911-1912, 1998 (odlew pośmiertny)

oznaczenie egzemplarza u dołu: "3/8";

pieczęć odlewni u dołu, napis w otoku: "BO MERIGHI - ARTE";

odlewnia: Merighi Arte, Bolonia

Do pracy dołączony certyfikat odlewni „Merighi Arte” w Bolonii.

6

Pejzaż z makami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
7

Kwiaty

Cena wylicytowana: 170 000 zł
9

Tryptyk, 1921

Cena wylicytowana: 70 000 zł
Rezerwacja
14

Zagłoba zdobywa chorągiew kozacką

Cena wylicytowana: 35 000 zł
15

Michał Wołodyjowski na stepie

Cena wylicytowana: 35 000 zł
16

Ułan z koniem

Cena wylicytowana: 26 000 zł
18

Scena z polowania, 1942

Cena wylicytowana: 12 000 zł
21

Na łące

Cena wylicytowana: 8 000 zł
28

Skalisty brzeg

Cena wylicytowana: 8 500 zł
32

Modlitwa

Cena wylicytowana: 3 800 zł
45

Cena wylicytowana: 3 800 zł
52

Pejzaż architektoniczny, 1973

Cena wylicytowana: 1 800 zł