Dworek
8 000 - 10 000 zł
1 czerwca 2023 godz. 18:00
8 000 - 10 000 zł
24 x 34 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."
Stan zachowania: delikatne pofalowania tektury
Proweniencja